UrsulaDrake pole midagi rohkemat kui ühe õhtuse sõnamängu tulemus, millest sai Kudrese ja Laura ühisnimetaja ja varjunimi.

Koostöötavad abikaasad hakkasid loominguliselt ühte jalga astuma mõni aasta tagasi üksteise leidmisel. Koos on peetud bändide prooviruumi, veetud kultuuriportaali ja juhitud kaaslastega kultuuriklubi. Pidevalt rattas ja ratastel olles jäeti sõelale armastatuim valdkond.

Töötades käsikäes ei saa läbi inspireerivate rännakuteta. Jalutatud on Santiago de Compostela teekonda, risti-põiki läbisõidetud Siber, turnitud nii Altai kui Atlase mäestikes ning ronitud Islandil vulkaanide otsas.

Laura kõrgkooli õpingud sisaldavad keeleteadust, ajalugu ja psühholoogiat. Sinna kõrvale on jagunud nokitsusi kunsti- ja fotovallas. Kapis seisab senini kohver, ilmselt out of date, akrüül- ja õlivärvidega. Alles on ka tema esimene peegelkaamera - ühikatoa kaaslaselt juhuslikult ostetud 1980'te lõpust pärit Minolta Maxxum 3000i (mida on ühtlasi nimetatud ka üheks mõttetuimaks peegelkaameraks fotograafia ajaloos).

Laurale meeldib olla inimeste keskel, neid minimalistlikus võtmes portreteerida ning mängida värvidega. Õppinud gümnaasiumi ajal teatriklassis, pole kuskile kadunud ka armastus lavakunstide vastu. Pole midagi paremat, kui pugeda teatri seinte vahele ja mõnd uuslavastust üles võtta. Teatris naudib Laura eriilmelisi tehisvalguse kompositsioone, portreedes eelistab kasutada aga naturaalset valgust. Ta usub, et lihtsuses peitub kogu maailma võlu.

Kuna Eesti on liialt väike keskendumaks vaid lemmikžanritele, võib seda nukukasvu punapead sageli silmata üsna eriilmelistes valdkondades: kultuurisündmustel, mõnd moekollektsiooni või reklaami pildistamas.

Ehkki Kudres tudeeris õigusteadust ja infotehnoloogiat, avastas ta end tihti palju huvitavamast ja visuaalselt paeluvamast valdkonnast, mis viis ta kokku veebidisaini ja fotograafiaga. Leidnud end üha enam vaiksest ja lummavast maailmast, alustas ta taas kooliteed. Vaatamata daltonismile ja võimetusele tajuda värve nii, nagu enamus meist seda teeb, veedab ta oma tööaja fotokunsti ja veebidisaini keskel.

Peale digifotograafia köidab Kudrest veel monokroomne analoogfotograafia. Kuigi näib, et ta pidurdamatult ringi tormab, peitub temas tohutu kannatlikkus pühendumaks nii tänapäeva- kui vanaaja fotograafe lummanud tehnikaimedele.

Nohikliku tehnikahuviga käib kaasas pidev proovikivide otsimine veebimaailmas. Arendajana keskendub ta peamiselt kasutajasõbraliku ja tõhusa digimaailma loomisele, kus suur rõhk ka visuaalsel väljanägemisel.